Mistrovství České republiky v aerobiku v Praze

Dobrý den,

po letní odmlce bych Vás ráda informovala o velkém úspěchu děvčat z oddílu T.J. Sokol Poděbrady oddíl aerobiku. O víkendu 1. a 2.10.2016 se naše dvě soutěžní skladby zúčastnily  , které pořádal Český svaz aerobiku Fisaf. MČR v tomto podzimním termínu je sice pro naše týmy již mimo hlavní sezonu, od září již nacvičujeme nové skladby v novém složení. Letos jsme si však  tuto největší akci aerobiku nenechali ujít. Děvčata nastoupila v sobotu k semifinálovému a v neděli do finále v kategorii Aerobik team Show . V kategorii 8 – 10let si skladba Klaunská Show přivezla stříbrné medaile pouze s těsným rozdílem bodů.  Sirény a ztracený pirát v kategorii 11 – 13 let dosáhly na medaile bronzové. Oba dny soutěží jsme přes všechny zdravotní potíže před i během závodu zvládli v plném počtu a tak jsme si do Poděbrad přivezli 34 medailí. Do sbírky si pomyslně můžeme přidat i zlatou medaili Aničky Vitoušové, naší odchovankyně / členka týmu Sirény a ztracený pirát / , která s týmem klubu Corridoor Jakuba Strakoše vybojovala Mistrovský titul v kategorii sportovní aerobik tria.  Děkujeme dětem za velkou bojovnost a snahu, rodičům a trenérkám  za obětavost a trpělivost. Jsme pyšni na to, že náš oddíl drží při sobě v časech lepších i horších a jde nám vždy o jeden jediný cíl, smysluplné trávení volného času našich dětí. V 1. příloze společné foto a v druhé koláž z akce. Děkujeme Vám za přízeň.

Monika Sobotková

mcr-2-10-2016 kolaz-mcr-stribro-a-bronz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.