Bohemia Aerobic Tour

Dobrý den,

posílám informaci o soutěži Bohemia Aerobic Tour – cvičení podle lektora. Během podzimu jsme pro závodnice připravili pod stejným názvem i oblíbené cvičení podle lektora. Během 5. postupových kol v různých městech může vždy 15 nejlepších děvčat postoupit do republikového finále, které se letos bude konat v lednu v Kutné Hoře. Druhé postupové kolo zorganizoval náš oddíl T.J.Sokol Poděbrady oddíl aerobiku v Městské Sportovní hale Bios v sobotu 8.10.2016 . Na soutěž přijelo 179 závodnic / z toho 3 závodníci/ z celé republiky. Jako každoročně jsme se ani z jedné ze 6 věkových kategoriích neztratili. Všechny naše závodnice, které měly snahu postoupit na finálové kolo uspěly. Naší nejúspěšnější kategorií byla 9 – 11 let, kde jsme ve finálové patnáctce měli 7 poděbradských závodnic. / foto v příloze / Na 1.místě Lucie Spáčilová, 2.místo Kristýna Mandousová, 3.místo Julie Vrchotová, 4.místo Ema Hrabáková, 5.místo Viktorie Hovorková. Ve finále si zacvičila také Patricie Gramanová a Nella Pozníková. V nejmladší kategorii do 6 let si svoji první zlatou na první soutěži vybojovala Michaela Pospíšilová. V kategorii do 6 let bojovala i děvčata, která již do finále postoupila z prvního kola. Tam jsme měli opět plný stupeň 1.místo Sára Jamborová, 2.místo Anna Vaněrková a 3.místo Kateřina Děčková. Ve věkové kategorii 7 – 8 let si zaslouženou zlatou medaili užila Aneta Bedrnová , ve finále i Elisavet Sádlová, Barbora Komárková, Eliška Prokšová a Klárka Spáčilová. V kategorii 12 – 15 let se do finále probojovala Sára Štěpánková a z 2.místa se radovala Aneta Sluťáková. V kategorii 16 – 20 let na 3.místě Betty Kárová a nad 20 let na 1.místě Simona Sluťáková. Naší specialitou je i kategorie Zumba Show, kterou si každoročně užívají milovníci tance pod vedením naší skvělé lektorky Aleny Bedrnové. Kategorii do 10 let vyhrála Julie Vrchotová, 2.místo Aneta Bedrnová, 11 – 20 let na 3.místě Kiki Mandousová a nad 20 let na 2.místě Simona Sluťáková. Za organizátory velmi děkujeme členkám oddílu za organizační pomoc a závodnicím našeho oddílu za vzornou reprezentaci. Přejeme stejně úspěšné soutěže v nadcházející podzimní sezóně cvičení podle lektora.

Monika Sobotková

Bohemia Aerobic tour - cvičení podle lektora - Poděbrady 8.10.2016 Taken by Jan Sobotka and Kryštof Polák http://gradefilm.cz © Grade film 2016
Bohemia Aerobic tour – cvičení podle lektora – Poděbrady 8.10.2016
9-11let-zleva-nahore-vrchotova-3-misto-spacilova-1-misto-mandousova-2-misto-hrabakova-4-misto-hovorkova-6-misto-dole-finalistky-prvni-zleva-gramanova-a-s-c-26-poznikova-podebrady

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.