Českobrodská soutěž

Dobrý den, ráda bych Vás informovala o víkendových závodech v aerobiku. V sobotu se v Českém brodě konala Českobrodská soutěž ve cvičení podle lektora. Tradičně o ni byl mezi závodnicemi velký zájem . V kategorii 7 – 9 let si v základním kole zacvičilo 94 závodnic. Do finálové dvacítky se probojovalo 6 závodnic z našeho oddílu a úplně nejlepší ze všech na 1.místě naše Julie Vrchotová a 4.místo Viki Hovorková. V nejmladší kategorii si ocenění za nejlepší cvičenku přivezla Sára Jamborová. V kategorii 10 – 12 let opět ve velkém startovním poli 64 závodnic na skvělém 2.místě Betty Hujerová a ve finále i Kiki Mandousová. Druhý den v neděli 16.10.2016 na stejném místě probíhal závod Mistry s Mistry sportovní aerobik. Zde jsme měli velké želízko v ohni. Naše Anetka Bedrnová se na podzimní část sezóny připravila lépe než na jarní. Dokázala porazit 19 soupeřek a přivést si svou 1. zlatou medaili z této soutěže.

Děkujeme za zájem Monika Sobotková

15-10-7-9let-zakladni-kolo-94-zavodnic 15-10-20-finalistek-1-misto-vrchotova-4-misto-hovorkova-dale-hrabakova-urbanova-bedrnova-spacilova

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.