Českobrodská soutěž

Dobrý den, ráda bych Vás informovala o víkendových závodech v aerobiku. V sobotu se v Českém brodě konala Českobrodská soutěž ve cvičení podle lektora. Tradičně o ni byl mezi závodnicemi velký zájem . V kategorii 7 – 9 let si v základním kole zacvičilo 94 závodnic. Do finálové dvacítky se probojovalo 6 závodnic z našeho oddílu a úplně nejlepší ze všech na 1.místě naše Julie Vrchotová a 4.místo Viki Hovorková. V nejmladší kategorii si ocenění za nejlepší cvičenku přivezla Sára Jamborová. V kategorii 10 – 12 let opět ve velkém startovním poli 64 závodnic na skvělém 2.místě Betty Hujerová a ve finále i Kiki Mandousová. Druhý den v neděli 16.10.2016 na stejném místě probíhal závod Mistry s Mistry sportovní aerobik. Zde jsme měli velké želízko v ohni. Naše Anetka Bedrnová se na podzimní část sezóny připravila lépe než na jarní. Dokázala porazit 19 soupeřek a přivést si svou 1. zlatou medaili z této soutěže.

Děkujeme za zájem Monika Sobotková

15-10-7-9let-zakladni-kolo-94-zavodnic 15-10-20-finalistek-1-misto-vrchotova-4-misto-hovorkova-dale-hrabakova-urbanova-bedrnova-spacilova

 • Mistrovství světa ve sportovním aerobiku

  V minulém týdnu se v Praze konalo Mistrovství světa ve sportovním aerobiku. Tuto událost si samozřejmě nemohly nechat ujít i […]

 • Českobrodský master class

  V sobotu 1.11.2014 se konal v Českém brodě tradiční Českobrodský master class, který pořádá pod názvem Mistry s Mistry bývalý mistr světa […]

 • Perníková Kopretina v Pardubicích

  Sezona pro naše závodnice T.J.Sokol Poděbrady oddíl aerobiku vrcholí. V sobotu 17.5.2014 jsme se zúčastnily tradiční soutěže Perníková Kopretina v Pardubicích. […]

 • ZÁPIS z 1. schůze výboru konané dne 13.1. 2014

  Přítomni: Ing. Smejkal Radek, MUDr. Zmeškal Miroslav, Kodešová Zdislava,  Obr Jiří, Mgr. Doležalová Věra, Vach Michal, Ing. Kodeš Radovan, Szabóová […]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.