Miss Aerobik 2016 + soutěže M-team Cup

Dobrý den, ráda bych informovala o dalších individuálních úspěších závodnic z T.J.Sokol Poděbrady oddíl aerobiku.
V pondělí 14.11.2016 se v Praze konalo finále soutěže Miss Aerobik 2016. Do finálové pětky Mini Miss ve věku do 10 let si místo vybojovala Viktorie Hovorková z našeho oddílu. Z finálovém večera si přivezla korunku a medvídka za MISS média.
V sobotu 19.11.2016 se konala soutěž ve cvičení podle lektora v Chotěboři . V kategorii 8 letých se na krásném 2.místě umístila Aneta Bedrnová a na 3.místě Ema Urbanová . Ve finále si zacvičila i Barbora Komárková. V kategorii 9 – 10letých si suverénně počínala Julie Vrchotová a vybojovala 1.místo a dortík pro MIss Sympatie. Dále jsme měli zástupkyně v kategorii 11 – 12 let, kde si bronzovou medaili přivezla Kiki Mandousová a ve finále cvičila i Barunka Dvořáková.
V ten samý den se v Praze konala soutěže M-team Cup . Dopoledne bojovala děvčata v soutěži master class a odpoledne byl na pořadu sportovní aerobik. I zde jsme měly naše závodnice. Náhodně si rodiče zvolili jednu ze soutěží v ten samý den, jak se ukázalo, bylo to téměř taktické. V kategorii 9 – 10 let jsme přivezli 1. místo zásluhou Viki Hovorkové a 2.místo vybojovala Ema Hrabáková. V nabité kategorii 10 – 12 let startovalo 70 závodnic. Na 2.místě Betty Hujerová a na 3.místě Aneta Sluťáková.
Na odpolední část sportovní aerobik přejela Anetka Bedrnová s maminkou přes půl republiky ze soutěže v Chotěboře. Anetka si nemohla nechat ujít své poslední vystoupení se skladbou Kovbojka. Podzimní sezonu zakončila parádně, soupeřku porazila o 3 body a přivezla si zlatou medaili .
Moc blahopřejeme všem našim závodnicím a přejeme , abychom společně stále jeli na vítězné vlně !!
Děkujeme za zájem Monika Sobotková