V Ý Z V A – Poděbradská sportovní, s.r.o.

Poděbradská sportovní, s.r.o. se obrací na občany města Poděbrad, Kolína a Nymburka, případně přilehlých obcí s žádostí o pomoc s  organizováním mezinárodních chodeckých závodů, které se budou v Poděbradech v roce 2017 konat.

Jedná se o mezinárodní mítink, který se koná v Poděbradech dne 8.4.2017 a Evropský pohár v chůzi, který se uskuteční dne 21.5.2017.

Oba mezinárodní závody budou významnou součástí oslav 120. výročí založení české atletiky, které proběhnou v letošním roce. Na tyto chodecké závody se do Poděbrad sjede světová chodecká špička, která zde bude plnit limity pro případnou účast na mistrovství světa v lehké atletice, které se bude konat začátkem srpna v Londýně. Naše organizace obdržela úkol v zajištění dobrovolníků, kteří budou pomáhat při organizování těchto mítinků. Jedná se o cca 130 spolupracovníků, kteří budou pomáhat zdárně zajišťovat tyto závody, ať již se jedná o péči o přijíždějící výpravy, stavbu tratí, vlastní průběh závodů, organizování slavnostního zahajovacího ceremoniálu, dekorování vítězů, či závěrečný banket.

Pro většinu sportovní veřejnosti jsou známy záběry práce dobrovolníků z olympijských her či jiných velkých mezinárodních soutěží. V poslední době jsme mohli práci dobrovolníků sledovat např. na Mistrovství Evropy v krasobruslení v Ostravě. Oba chodecké mítinky bude přenášet Česká televize a Český atletický svaz nabízí případným uchazečům o tuto práci jednotné speciální oblečení od firmy Nike, finanční odměnu ve výši 50,-Kč/hodinu a stravování v průběhu těchto soutěží.

Žádáme občany, které naše výzva oslovila o kontakt na e-mai: info@pdysport.cz nebo na telefon 606 918 177.

 

Poděbrady 1.2.2017

Ing. Milan Suchomel

jednatel Poděbradské sportovní, s.r.o.

Člen organizačního výboru

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.