Aerobik master class

Dobrý den,

ráda bych se zpoždění , ale přeci jen informovala o soutěžích, kterých se zúčastnily děti z oddílu aerobiku T.J.Sokol Poděbrady a podělila se s vámi a největší úspěchy.

V sobotu 4.3.2017 se konalo třetí postupové kolo soutěžního aerobik master class tzn, cvičení podle lektora. I tentokrát si další naše závodnice vybojovaly postup na květnové Mistrovství České republiky. K již postupujícím se přidala v kategorii 8 – 10 let Julie Vrchotová / postup z 3.místa /  Ema Hrabáková z 5. místa a Viktorie Hovorková z 6. místa . Na 4.místě se Mladé Boleslavi umístila Aneta Bedrnová / má již postup zajištěn z Českých Budějovic/. V kategorii 11 – 13 let se na 2.místě umístila Betty Hujerová a ve finále si zacvičila i Aneta Slutáková / postupuje jako vítězka z Plzně /. Na této soutěži byla i nejmladší kategorie do 7 let, kde jsme měly 3 závodnice Aničku Vaněrkovou, Kačku Děčkovou a Elišku Točíkovou. Za cvičení byla všechny děvčata odměněna medailičkou a diplomem.  
V neděli 19.3.2017 se konala V Kutné Hoře Velká cena. V dopolední části cvičení podle lektora nám v kategorii 5 – 6 let vybojovala zlatou medaili Míša Pospíšilová. V kategorii 9 – 10 let  na skvělém 1.místě z téměř 70 závodnic Ema Hrabáková, na 4.místě Julie Vrchotová, 6.místo Viki Hovorková a ve finále také Anetka Bedrnová. Ve věkové kategorii 11 – 12 let na 5.místě Kiki Mandousová , 13 – 14 let na 5.místě Aneta Sluťáková a na 6.místě Betty Hujerová. V kategorii nad 20 let na 2.místě naše skvělá závodnice Simona Sluťáková ! Ještě jednou podotýkám, že všechny kategorie byly tentokrát opravdu skvěle početně obsazené, takže některé skupiny ještě rozděleny po patnácti na A, B, C i D. Soutěže se zúčastnilo 25 závodnic z našeho oddílu, děkujeme za snahu i těm, které se do  A finále tentokrát  nepropojovaly. 

V odpolední části pokračovala Velká cena soutěží ve sportovním aerobiku. Zde jsme měli dvě želízka v ohni. V kategorii 8 – 10 let skvěle předvedla svou sestavu Aneta Bedrnová a trio ve složení Ema Hrabáková, Julie Vrchotová, Nella Pozníková poprvé společně  v soutěži . Anetka i trio si přivezly zlaté medaile…jsou to naše Golden Kids !!

Dále bych Vás chtěla pozvat na soutěž v pódiových skladbách BOHEMIA AEROBIC TOUR. V letošním roce je 1.kolo pod naším organizátorským vedením ve Sportovním centru v Nymburce v neděli 2.4.2017. Již nyní je přihlášeno 127 týmů, můžeme se tedy opět těšit na skvělou sportovní podívanou po celý den. Každým rokem jsme rádi za finanční pomoc od našeho města Poděbrady, tímto děkujeme ! 

Záznam ze soutěže bude jako vždy přenášen internetovou televizí TVCOM. 

Děkuji Monika Sobotková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.