Zahájení soutěžní sezóny v oddíle aerobiku

Dobrý den, ráda bych Vás informovala o zahájení soutěžní sezóny v oddíle aerobiku T.J.Sokol Poděbrady.

Sezónu pódiových skladeb aerobiku jsme zahájili v Otrokovicích v neděli 28.3.2017. Děvčata se skladbou Šeherezády se zúčastnila závodu II.výkonostní třídy  Českého svazu aerobiku Fisaf. V kategorii fitness tým ve věkové kategorii 8 – 10let jsme měli velkou premiéru. Brzké vstávání v kombinaci se změnou času se nám  vyplatilo a z dalekých Otrokovic jsme si přivezli zlaté medaile. Z úspěchu na první velké soutěži jsme se všichni velmi radovali a velký dík patří trenérce a choreografce Pavlíně Hlaváčové .

V neděli 2.4.2017 náš oddíl pořádal 1.kolo BOHEMIA AEROBIC TOUR . Tradičně skvěle obsazenou soutěž pořádáme již po několikáté ve Sportovním Centru v Nymburce. Soutěže se zúčastnilo 128 týmů z České republiky v různých věkových kategoriích a několika kategoriích podle druhu cvičení. Děkujeme tímto městu Poděbrady, že  se nám vždy snaží finančně pomoci s organizací této velké akce, při které se jen na ploše vystřídá kolem 1200 soutěžících. 

Náš oddíl reprezentovalo 6 soutěžních týmů v kategoriích Fitness tým 8 – 10 let  skladba Šeherezády, ve věku  12 – 14 let skladba Corrida a seniorský fitness tým Queen. V kategorii Aerobik show profi jme měli nejmladší děvčátka v kategorii 7 – 8let se skladbou Léto a v kategorii 12 -15 let skladbu Army girls. Jako každou sezonu máme i letos Dance tým , který soutěží se skladbou Falcon zumba 2017. S hrdostí můžeme hlásit, že všech našich 72 závodnic si z Nymburka odvezlo zlaté medaile. Všechny další informace o soutěži a výsledková listina je na www.bohemiaaerobictour.cz a celá soutěž je zaznamenána na internetové televizi TVCOM 

Soutěžní maraton jsme tedy zahájili skvěle a věříme , že budeme úspěšní i nadále!

Děkujeme za zájem . Monika Sobotková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.