Bohemia Aerobic Tour

Dobrý den, posílám informaci z oddílu aerobiku T.J.Sokol Poděbrady.
Jarní soutěžní sezóna je již v plném proudu . V sobotu 8.4.2017 se konalo v Jičíně 2.soutěžní kolo soutěže v pódiových skladbách Bohemia Aerobic Tour. Naše týmy opět nechybovaly a potvrdily svoji připravenost ze soutěže v Nymburce. Obhájily všechna první místa a přivezly opět 70 zlatým medailí. Děkujeme děvčatům ze skladby Léto, Army Girls, Šeherezády, Corrida, Queen a Falcon Zumba 2017 za vzornou reprezentaci.
V sobotu 15.4.2017 se náš seniorský tým Fitness Petite vydal na soutěž pořádanou Českým svaz aerobiku Fisaf . Pro náš oddíl to byla premiéra v této nejvyšší 1. výkonnostní třídě. S velkou nervozitou jsme se moc snažily o postup mezi finálovou šestku nejlepších týmů. Příjemným překvapením bylo vybojované 4.místo ! Velké gratulace patří týmu QUEEN ve složení Betty Kárová, Barbora Hrodková, Nela Vohradská , Anna Doležalová , Nicole Mikšovská, Natálie Vinecká a Natálie Kratochvílová. Držíme palce do dalších závodů .
Monika Sobotková

 • VYŠLO KVĚTNOVÉ VYDÁNÍ ČASOPISU SOKOL

  Zpravodajsky připomíná oslavy Dne vítězství 8. května, ale také další jubilea některých jednot i výročí 155 let od prvního sokolského […]

 • Valentýnský aerobik master class

  Valentýnský aerobik master class, který pořádal sportovní klub FIT FOR YOU v Kralupech nad Vltavou. Soutěž se konala v sobotu […]

 • Český „Pohár parkinsoniků“

  V sobotu 2.dubna 2016 TJ Sokol Poděbrady uspořádal další ročník Českého Poháru parkinsoniků. Akce se zcela bezvýhradně vydařila a já […]

 • Tříkrálový aerobik

  Dobrý den, přeji krásný začátek roku 2016 . S novým rokem se opět ozývám, abych informovala o úspěších našich závodnic z T.J.Sokol […]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.