Bohemia Aerobic Tour

Dobrý den, posílám informaci z oddílu aerobiku T.J.Sokol Poděbrady.
Jarní soutěžní sezóna je již v plném proudu . V sobotu 8.4.2017 se konalo v Jičíně 2.soutěžní kolo soutěže v pódiových skladbách Bohemia Aerobic Tour. Naše týmy opět nechybovaly a potvrdily svoji připravenost ze soutěže v Nymburce. Obhájily všechna první místa a přivezly opět 70 zlatým medailí. Děkujeme děvčatům ze skladby Léto, Army Girls, Šeherezády, Corrida, Queen a Falcon Zumba 2017 za vzornou reprezentaci.
V sobotu 15.4.2017 se náš seniorský tým Fitness Petite vydal na soutěž pořádanou Českým svaz aerobiku Fisaf . Pro náš oddíl to byla premiéra v této nejvyšší 1. výkonnostní třídě. S velkou nervozitou jsme se moc snažily o postup mezi finálovou šestku nejlepších týmů. Příjemným překvapením bylo vybojované 4.místo ! Velké gratulace patří týmu QUEEN ve složení Betty Kárová, Barbora Hrodková, Nela Vohradská , Anna Doležalová , Nicole Mikšovská, Natálie Vinecká a Natálie Kratochvílová. Držíme palce do dalších závodů .
Monika Sobotková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.