Bohemia Aerobic Tour

Dobrý den, opět bych vás ráda po čase informovala o úspěších našich závodnic z oddílu aerobiku T.J.Sokol Poděbrady. I letos nám choreografka Pavlína Hlaváčová opět připravila skvělé pódiové skladby, se kterými velmi úspěšně zdoláváme jednu soutěž za druhou. V soutěži Bohemia Aerobic Tour jsme vyhráli téměř všechna soutěžní kola. Na 4.kole v Hradci Králové 8.5.2017 i na 5.kole v Náchodě 14.5.2017 můžeme hrdě hlásit jen samé zlaté medaile, celkem 78 kusů za jednu soutěž. Skladba Léto ve věkové kategorii 7 – 8 let a Army Girls 11 – 14 let soutěží v kategorii Aerobik Team Show. V kategorii Fitness máme 3 skvělé týmy . Šeherezády ve věku 8 – 10 let, Corrida soutěží v kategorii 11 – 13 let a skladba Queen je ve věku 15 – 20 let. Taneční tým Falcon Zumba 2017 soutěží ve věkové kategorii 12 – 15 let. Všechny naše týmy postoupily do republikového finále, které se bude konat v sobotu 27.5.2017 v Jičíně.
V sobotu 6.5.2017 se naše týmy zúčastnily soutěže Perníková Kopretina v Pardubicích. Ani v této soutěži, která má malinko jiná pravidla a věkové kategorie, jsme se neztratili. Skladba Léto tentokrát startovala se staršími dětmi ve věku 8 – 10 let a přivezla si cenné bronzové medaile a porazila dva týmy ! Fitness Corrida si odvezl stříbrné medaile a skladba Army Girls , Šeherezády a Queen zlaté !
V neděli 7.5.2017 se v Chotěboři konal Chotěbořský Master class, cvičení podle lektora a soutěže jednotlivců ve sportovním aerobiku. Ve velmi nabitém prodlouženém víkendu si čas na tuto soutěž udělali jen tři závodnice. Anička Vaněrková si přivezla zlatou medaili v kategorii 7letých, Anetka Bedrnová přivezla zlato mezi 9 – 10 letými a Kiki Mandousová si v kategorii 11 – 13 let přivezla titul Miss sympatie. V odpolední části sportovní aerobik jednotlivců 8 – 10 let vyhrála opět naše Aneta Bedrnová.
V sobotu 13.5.2017 se konal v Brně 3.nominační závod Fisaf pro 1.výkonnostní třídu. Letos poprvé jsme do této nejvyšší kategorii nasadily seniorský Fitness tým petite. Děvčata se skladbou Queen statečně prošla nominačními koly a po 4.místech z Loun a z Ostravy si z Brna odvezla stříbrné medaile. Tým ve složení Alžběta Kárová, Barbora Hrodková, Nela Vohradská, Nicole Mikšovská tak připravil hezký dárek pro kolegyni Aničku Doležalovou, která v den závodu slavila 18.narozeniny. / na jednom snímku ji děvčata drží / Postup na Mistrovství Evropy se nám sice letos nepovedl, ale věříme, že se to jednou některému z našich týmů povede.
V neděli 21.5.2017 nás čeká mistrovství republiky master class, kam se probojovalo 13 našich závodnic . Držíme našim závodnicím palce!!
Monika Sobotková

 • MISS AEROBIK

  Dobrý den, ráda bych informovala o úspěších našich děvčat z oddílu aerobiku TJ Sokol Poděbrady. V neděli 5.11.2017 se konal […]

 • Reprezentace

  V neděli 24.6. většina mužů (7) našeho oddílu zavítala do Plaňan.Zde se odehrávala Akademie k výročí založení místní jednoty a naši muži, […]

 • Ohlédnutí za aerobikem

  Vzpomínková na náš „Námořnický bál“ :  https://www.youtube.com/watch?v=zFm58o1hOZ8 Vpomínková na naše „Letušky“ :https://www.youtube.com/watch?v=waFoyQ8km5g

 • Výsledky sedmého kola druhé ligy žen ze 14.11.2045

  Ligová děvčata z TJ Sokol Poděbrady zajížděla na stoly KST Jirkov TECHNOLOGIE. Družstvo ve složení Adéla Vokounová, Jana Kloučková a […]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.