Závod 1.výkonnostní třídy Českého svazu aerobiku a Bohemia Aerobic Tour

Dobrý den,

po prázdninové odmlce se opět ozýváme z TJ Sokol Poděbrady oddílu aerobku. Podzimní sezóna se rozběhla na plné obrátky a tak posíláme první úspěchy. 

V sobotu 23.9.2017 se v Praze konal závod 1.výkonnostní třídy Českého svazu aerobiku. Závod byl kontrolním závodem před MČR, které bude 6. – 8.10.2017 v Plzni. Naše závodnice se po letní přestávce dostaly brzy do kondice,  a tak si přivezly pěkné bronzové medaile. Seniorský tým se skladbou Queen startoval tentokrát ve složení Betty Kárová, Nela Vohradská, Natálie Vinecká, Nicole Mikšovská, Anna Doležalová a Barbora Hrodková. 
V ten samý den 23.9.2017  se konalo v Kutné Hoře 1.kolo soutěže Bohemia Aerobic Tour, v podzimní části jde o cvičení podle lektora. V pěti postupových kolech mohou děti postoupit mezi nejlepších patnáct cvičenek . V lednu se pak utkají v celorepublikovém finále této soutěže v Náchodě.  Soutěže se zúčastnilo 12 dívek z našeho oddílu. Nejlepší umístění jsme zaznamenali v kategorii 9 – 10 let.  Zlatou medaili si přivezla Viktorie Hovorková, stříbrnou Julie Vrchotová a bramborovou Aneta Bedrnová. V kategorii 11 – 13 let na 3.místě Betty Hujerová a 6.místo Aneta Sluťáková. 4.místo si v kategorii 7 – 8 let přivezla  Anička Vaněrková.
Děkujeme všem závodnicích za reprezentaci našeho oddílu a držíme palce do dalších závodů. 
Monika Sobotková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.