Závod II.výkonnostní třídy v Lounech

Dobrý den,

v neděli 1.10.2017 se konal v Lounech závod II.výkonnostní třídy Českého svazu aerobiku. Za oddíl aerobiku T.J.Sokol Poděbrady jsme měli v kategorii 8 – 10let tři želízka v ohni. V kategorii fitness týmů skladba Šeherezády přivezla zlaté medaile . Věříme , že i v podzimní části roku bude tým jen zlatý a vybojuje si postup do nejvyšší výkonnostní třídy. V kategorii jednotlivců se na 7.místě / z 22 závodnic /  umístila Aneta Bedrnová a na 5.místě trio ve složení Julie Vrchotová, Nella Pozníková a Ema Hrabáková. Všechny jmenované jsou členkami týmu Šeherezády, doplňují je ještě Kiki Mandousová, Viki Hovorková a Ema Urbanová. Vysoké ohodnocení děvčata získala  za nápaditou choreografii ke skladbě, kterou vytvořila Pavlína Hlaváčová. Děkujeme a těšíme se na další závod. Monika Sobotková

 

  • HAMR-Braník 6. 2. 2016

    V sobotu 6. 2. 2016 jsem se účastnili turnaje v Praze na Hamrech. SINGL ZAČÁTEČNÍCI 32 ÚČASTNÍKŮ 2.   Mikoláš […]

  • Nazdar Sokolové !! I vás zveme na velkolepou podívanou do Sportovního Centra Nymburk . V  neděli 12.4.2015 pořádá náš oddíl […]

  • Další postupové kolo soutěže SAMC – Master class

    V pátek 4.4. se konalo další postupové kolo soutěže SAMC – Master class, který pořádá Český svaz aerobiku. Soutěž byla sice […]

  • ZÁPIS ze 7. schůze výboru konané dne 11.11. 2013

    Přítomni: Ing. Smejkal Radek, MUDr. Zmeškal Miroslav, Kodešová Zdislava,  Obr Jiří, Mgr, Doležalová Věra, Vach Michal, Ing. Kodeš Radovan, Szabóová […]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.