MČR ve sportovním aerobiku a fitness v Plzni

Dobrý den, ráda bych informovala o dalších úspěších závodnic našeho oddílu T. J. Sokol Poděbrady. 

V sobotu 7.10. 2017 naše děvčata začala bojovat na MČR ve sportovním aerobiku a fitness v Plzni. Náš pětičlenný tým startoval ve složení Betty Kárová, Barbora Hrodková, Nicole Mikšovská, Anna Doležalová ,  Nela Vohradská , Natálie Vinecká a Natálie Kratochvílová. V semifinálovém kole  děvčata vybojovala  4.místo a toto umístění udžela i v nedělním  finále. Z MČR si  tak odvážíme sice nepopulární bramborové medaile, ale pro náš tým i oddíl je to velmi cenná zkušenost.

V neděli 8.10.2017 se v Hradci Králové konalo 2.postupové kolo soutěže cvičení podle lektora Bohemia Aerobic Tour.   V nejmladší kategorii do 6 let si zlatou medaili přivezla Míša Pospíšilová / na snímku / . V kategorii 7 – 8 let si ve finále zacvičila Anna Vaněrková a Kačka Děčková. Jejich starší kolegyně ve věku 9 – 10 let si již přivezly medaile. Stříbrnou Anetka Bedrnová, bronzovou Viki Hovorková / na snímku /  a také  bronzovou , jen  v kategorii poprvé startujících  Ema Hrabáková . Bramborovou tentokrát Julča Vrchotová. 
V 11 – 13 letých děvčatech na 4.místě Kiki Mandousová a 5.místo pro Anetu Sluťákovou.
Srdečně všechny zveme na 3.postupové kolo soutěže BOHEMIA AEROBIC TOUR, které pořádá náš oddíl v hale Bios v Poděbradech v sobotu 21.10.2017.
Děkuji Monika Sobotková
 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.