MISS AEROBIK

Dobrý den,

ráda bych informovala o úspěších našich děvčat z oddílu aerobiku TJ Sokol Poděbrady. V neděli 5.11.2017 se konal v Mladé Boleslavi poslední závod II.výkonnostní třídy ve sportovním aerobiku. V této třídě celou sezonu soutěžila Aneta Bedrnová a sezonu zakončila krásným 2.místem z 23 závodnic. Anetka si tímto závodem zajistila postup do 1.výkonnostní třídy a spolu s ní v této třídě budou v roce 2018 soutěžit i její kolegyně ze soutěžní skladby Šeherezády. Moc děvčatům gratulujeme k postupu. 

Úspěšný podzim si Anetka zakončila ještě  v soutěži MISS AEROBIK. V sobotu 18.11.2017 se v Praze na Olšance konalo finále této soutěže a Aneta Bedrnová se stala MINIMISS Aerobik 2017. Ve finálové šestce v této kategorii do 10 let náš oddíl zastupovala ještě Julie Vrchotová. Těšíme se na záznam v ČT v sobotu 25.11.2017.

Ve stejný den v sobotu 18.11.2017 se v Jičíně konalo 4.kolo soutěže Bohemia Aerobik Tour, cvičení podle lektora. Nejlepší umístění si tentokrát přivezla v kategorii 7 – 8 let Anička Vaněrková  na 2.místě a v kategorii 9 – 11 let na 1.místě Ema Hrabáková. Anička Vaněrková vybojovala zlatou medaili i na soutěži cvičení podle lektora v Chotěboři v sobotu 12.11.2017, stříbrnou si z Chotěboře ve stejné kategorii do 8 let přivezla Míša Pospíšilová. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci našeho oddílu a města.

Monika Sobotková

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.