Republikové finále soutěže Bohemia Aerobic Tour

Dobrý den,

v neděli 14.1.2018 se v Novém Městě nad Metují konalo republikové finále soutěže Bohemia Aerobic Tour – cvičení podle lektora. Podmínku účasti v toto finále splnilo 14 našich závodnic. Cílem bylo  probojovat se v některém z postupových podzimních kol mezi nejlepší patnáctku závodnic a zúčastnit se alespoň 3 postupových kol. Některé závodnice splnily i něco navíc. Anička Vaněrková a Kačka Děčková získaly pohár za účast ve všech postupových kolech. V kategorii do 6 let jsme měli zástupkyni  Míšu Pospíšilovou , která si přivezla stříbrnou medaili.  V kategorii 7 – 8 let za náš oddíl soutěžilo nejvíc závodnic. Tentokrát na nejlepší patnáctku nestačila Kačka Děčková, Eliška Točíková, Agátka Novotná , Terka Pospíšilová, Terka Hillebrantová ani Barča Komárková.  5.místo si přivezla Anička Vaněrková. V kategorii 9 – 10 let na 3.místě Julča Vrchotová, 4.místo Anetka Bedrnová, 5.místo Viki Hovorková. Emička Hrabáková musela finále oželet se zraněným kotníkem. V kategorii 11 – 13 let se do finálové patnáctky probojovala Kiki Mandousová a Betty Hujerová. Všem děvčatům gratulujeme už jen k postupu do finále této soutěže a finalistkám k hezkým umístěním. Děkuji Monika Sobotková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.