Republikové finále soutěže Bohemia Aerobic Tour

Dobrý den,

v neděli 14.1.2018 se v Novém Městě nad Metují konalo republikové finále soutěže Bohemia Aerobic Tour – cvičení podle lektora. Podmínku účasti v toto finále splnilo 14 našich závodnic. Cílem bylo  probojovat se v některém z postupových podzimních kol mezi nejlepší patnáctku závodnic a zúčastnit se alespoň 3 postupových kol. Některé závodnice splnily i něco navíc. Anička Vaněrková a Kačka Děčková získaly pohár za účast ve všech postupových kolech. V kategorii do 6 let jsme měli zástupkyni  Míšu Pospíšilovou , která si přivezla stříbrnou medaili.  V kategorii 7 – 8 let za náš oddíl soutěžilo nejvíc závodnic. Tentokrát na nejlepší patnáctku nestačila Kačka Děčková, Eliška Točíková, Agátka Novotná , Terka Pospíšilová, Terka Hillebrantová ani Barča Komárková.  5.místo si přivezla Anička Vaněrková. V kategorii 9 – 10 let na 3.místě Julča Vrchotová, 4.místo Anetka Bedrnová, 5.místo Viki Hovorková. Emička Hrabáková musela finále oželet se zraněným kotníkem. V kategorii 11 – 13 let se do finálové patnáctky probojovala Kiki Mandousová a Betty Hujerová. Všem děvčatům gratulujeme už jen k postupu do finále této soutěže a finalistkám k hezkým umístěním. Děkuji Monika Sobotková

 • Časopis sokol únor 2016

  V únorovém elektronickém vydání časopisu Sokol patří k dominantním tématům zpravodajství z šibřinek, které jsou pokračováním tradice založené před 151 […]

 • Pohár ČR ve stolním tenise členů Společnosti Parkinson, o.s.

  V sobotu 22.3.2015 proběhl v Poděbradech republikový pohár „Parkinsoniků“ ve stolním tenise, šachách a pexesu. Zhruba půl roku trvající přípravy […]

 • Přání

  Přejeme pohodové Vánoce a rok splněných přání Všem našim dětem, rodičům a příznivcům ! Kolektiv trenérek T.J.Sokol Poděbrady oddíl aerobiku, […]

 • Vzpomínka na Slávka Boreckého

  Brzy tomu bude rok, co své sokolíky v Poděbradech navždy opustil jejich dlouholetý starosta, Ing. Břetislav  Borecký, CSc(*4.10.1927, +21.5.2010). Slávek se dlouho […]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.