Začátku soutěžní sezóny AEROBIKU

Dobrý den,

ráda bych informovala o začátku soutěžní sezóny naše oddílu. V sobotu 24.3.2018 se naše dva nejlepší týmy zúčastnily kontrolního závodu I.výkonnostní třídy Českého svazu aerobiku v Kladně. Oba naše týmy jsme nasadily do nové kategorie aerobik performance. Kadetky ve složení Aneta Bedrnová, Julie Vrchotová, Kristýna Mandousová, Viktorie Hovorková , Nella Pozníková a Ema Hrabáková si za skladbu Kdo bude Dračí bojovník? přivezly stříbrné medaile a seniorky ve složení Barbora Hrodková, Betty kárová, Natálie Mikuličková, Natálie Vinecká a Natálie Kratochvílová vybojovaly  medaile bronzové.  V této nejvyšší třídě startovala i poprvé naše závodnice Aneta Bedrnová. V kategorii 8 – 10 let si ve velké konkurenci přivezla 5.místo.

Hned další den v neděli 25.3.2018  uspořádal náš oddíl 1.kolo soutěže v pódiových skladbách aerobiku Bohemia Aerobic Tour . Ve sportovním centru v Nymburce, kde soutěž pořádáme již sedmým rokem se sešlo 97 týmů z celé republiky, což bylo kolem 1000 závodníků. V soutěži jsme měly 6 závodních týmů. Nejmladší ze čtyřech  fitness teamů ve věkové kategorii 7 – 8 let je skladba Latino. V kategorii 9 – 11 let  soutěžila děvčata se skladbou Kdo bude Dračí bojovník ?, Bond Girls v kategorii 14 – 16 let a seniorky se skladbou Devils . V kategorii Aerobik Team Show-profi  9 – 11 let soutěžil Cheerleaders Falcon Team a v kategorii Dance  máme letos tým Falcon Zumba 2018. Všechny naše týmy obstály na výbornou, získaly jsme pro náš oddíl 60 zlatých medailí. Věříme , že i letos bude pro náš oddíl úspěšná sezóna a těšíme se na další soutěže !

Výsledková listina 1.kolo Bohemia Aerobic Tour zde. V příloze fotografie BAT Nymburk a Fisaf Kladno. 

Děkujeme za zájem Monika Sobotková.

 • Výbor TJ

    Starosta Ing. Radek Smejkal 777234017 radek.smejkal@styltex.cz 1. Místostarosta (předseda odbrou sportu) MuDr. Miroslav Zmeškal  607577094  miroslav.zmeskal@seznam.cz Jednatelka Monika Sobotková […]

 • Březnové kolo Hamr Braník 18.3.2017

  kategorie umístění   singl – mírně pok. 6. Veronika Reinischová singl – mírně pok. 22. Michal Brzak singl – středně […]

 • ZÁPIS ze 3. schůze výboru TJ konané dne 9.6. 2014

  Přítomni: Ing. Smejkal Radek, MUDr. Zmeškal Miroslav, Obr Jiří, Mgr. Vach Michal, Szabóová Monika, Fingerová Lucie,Havlík Jiří, Doležalová Věra Omluveni:      […]

 • Krajské přebory mladších žákyň – Rakovník 2.1.2016

  Věra Franeková, se jako jediná členka oddílu stolního tenisu, vypravila hájit barvy TJ Sokol Poděbrady na Krajské přebory mladších žákyň […]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.