Začátku soutěžní sezóny AEROBIKU

Dobrý den,

ráda bych informovala o začátku soutěžní sezóny naše oddílu. V sobotu 24.3.2018 se naše dva nejlepší týmy zúčastnily kontrolního závodu I.výkonnostní třídy Českého svazu aerobiku v Kladně. Oba naše týmy jsme nasadily do nové kategorie aerobik performance. Kadetky ve složení Aneta Bedrnová, Julie Vrchotová, Kristýna Mandousová, Viktorie Hovorková , Nella Pozníková a Ema Hrabáková si za skladbu Kdo bude Dračí bojovník? přivezly stříbrné medaile a seniorky ve složení Barbora Hrodková, Betty kárová, Natálie Mikuličková, Natálie Vinecká a Natálie Kratochvílová vybojovaly  medaile bronzové.  V této nejvyšší třídě startovala i poprvé naše závodnice Aneta Bedrnová. V kategorii 8 – 10 let si ve velké konkurenci přivezla 5.místo.

Hned další den v neděli 25.3.2018  uspořádal náš oddíl 1.kolo soutěže v pódiových skladbách aerobiku Bohemia Aerobic Tour . Ve sportovním centru v Nymburce, kde soutěž pořádáme již sedmým rokem se sešlo 97 týmů z celé republiky, což bylo kolem 1000 závodníků. V soutěži jsme měly 6 závodních týmů. Nejmladší ze čtyřech  fitness teamů ve věkové kategorii 7 – 8 let je skladba Latino. V kategorii 9 – 11 let  soutěžila děvčata se skladbou Kdo bude Dračí bojovník ?, Bond Girls v kategorii 14 – 16 let a seniorky se skladbou Devils . V kategorii Aerobik Team Show-profi  9 – 11 let soutěžil Cheerleaders Falcon Team a v kategorii Dance  máme letos tým Falcon Zumba 2018. Všechny naše týmy obstály na výbornou, získaly jsme pro náš oddíl 60 zlatých medailí. Věříme , že i letos bude pro náš oddíl úspěšná sezóna a těšíme se na další soutěže !

Výsledková listina 1.kolo Bohemia Aerobic Tour zde. V příloze fotografie BAT Nymburk a Fisaf Kladno. 

Děkujeme za zájem Monika Sobotková.

 • 3.kolo Bohemia Aerobik Tour

  3.kolo Bohemia Aerobik Tour  18.4.2015 v Jičíně  si 83 děvčat z oddílu aerobiku T.J.Sokol Poděbrady přivezlo zlaté medaile. Všechny poděbradské […]

 • Přání

  Přejeme pohodové Vánoce a rok splněných přání Všem našim dětem, rodičům a příznivcům ! Kolektiv trenérek T.J.Sokol Poděbrady oddíl aerobiku, […]

 • Oddíl předškolní děti

  Náš oddíl předškolních dětí patří mezi oddíly sokolské všestrannosti v Sokole Poděbrady. Navštěvují nás většinou děti od 4 – 7 let, ale […]

 • Sálová kopaná kontakt

  Jan Jankovský 728234002 jankovek@o2active.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.