Nominačního závodu na ME v Ostravě

Dobrý den, chtěla bych se podělit o následující informace z víkendu.

Dva naše týmy se zúčastnily v Ostravě druhého nominačního závodu na ME v Karlových Varech, které pořádá Český svaz aerobiku Fisaf. V sobotu 28.4.2018 vybojoval tým kadetek Kdo bude Dračí bojovník ? stříbrné medaile a postup na tuto prestižní vrcholnou akci ve světě aerobiku. Druhý tým seniorek Devils bojoval v neděli 29.4.2018 a opravdu s velkým vypětí sil a nervů si zaslouženě odvezl medaile bronzové a také postup na ME. Oba týmy soutěži v nové kategorii Aerobik Performace. Moc gratulujeme k velkému úspěchu, který je i pro náš oddíl historický. V minulých letech jsme již „pár“ odchovankyň na takových mistrovstvích měli, ale letos poprvé budou všechny bojovat jen za naše klubové barvy –  T.J.Sokol Poděbrady oddíl aerobiku. Na této soutěži v Ostravě  bojovala ve sportovním aerobiku v kategorii 8 – 10let Anetka Bedrnová . Přivezla si sice bramborové , ale pro nás velmi cenné 4.místo.

Mezitím v Kutné Hoře v úplně nové sportovní hale závodila děvčata z našeho oddílu na 3.kole Bohemia aerobic Tour. Fitnessové skladby tentokrát přivezly z města stříbra stříbrné – Latino i Bond Girls. Zlaté naopak přivezla děvčata z týmů Cheerleaders Falcon Team a Falcon Zumba 2018. Zatím se držíme v této Tour opět na špičce a věříme , že všechny naše týmy postoupí do finále.

děkujeme za zájem. Monika Sobotková

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.