Informace z ME Fisaf Karlovy Vary

Zdravím a posílám informace z ME Fisaf Karlovy Vary,

které se konalo ve dnech 24. – 26.5.2018 v hotelu Thermal. Na šampionát se poprvé v historii  nominovaly dva poděbradské týmy v kategorii Aerobic Performance. Dalo by se říci, že jsme jely na zkušenou. Po semifinálovém kole náš kadetský tým ve složení Nella Pozníková, Julie Vrchotová, Aneta Bedrnová, Viktorie Hovorková, Kiki Mandousová a Ema Hrabáková vybojoval druhé místo a to bylo dobré znamení. Zvládly jsme porazit dva ruské týmy, které jsme do té doby neviděly cvičit a nevěděly, co očekávat. Do finálového kola jsme šly s obrovským nasazením za veliké podpory celé haly. Ustát atmosféru, kdy celý velký sál hotelu Thermal skanduje „Czech republik“ bylo pro naše 11 leté holčičky jistě velký nápor, ale sestavu předvedly opravdu s precizností. Vyhlášení výsledků jsme si už jen užívaly, na ME si může stát vždy cokoli a pořadí se může i ve finále různě zamíchat. Jak obrovská radost , hrdost a kolik slz vytrysklo z očí,  když moderátorka vyhlásila  “ Who´s gonna be the Dragoon Warrior ? “ na 1.místě, to asi nemusím popisovat. Česká hymna pro naše závodnice, náš oddíl, město Poděbrady, to je nepopsatelné. Ve večerních hodinách se na své finále připravoval náš seniorský tým  Devils ve složení Betty Kárová, Barbora Hrodková, Natálie Mikuličková, Natálie Kratochvílová a Natálie Vinecká. Děvčata ve velké konkurenci šla ze semifinálového 4.místa, ale stejným součtem bodů jako tým na 3.místě. Večerní atmosféra v hale zhoustla, plný sál, mohutné povzbuzování mezi českými reprezentanty byl obrovský zážitek . Naše ďáblice nechaly na finálové ploše srdce i všechny své síly, jako trenérka nemohu opravdu nic vytknout. Tentokrát nám na evropskou medaili ten kousíček chyběl, ale přivést 4.místo z Evropy, to je skvělý  výkon! Děvčata nic nevzdávají a budou se připravovat na říjnové mistrovství světa v holandském Leidenu  ! 

Celý realizační tým včetně všech rodičů, kteří byly do jednoho přítomni si šampionát užily a o to nám jde nejvíce!  

Děkujeme za zájem !!! V příloze fotografie.

Monika Sobotková 

 • VYŠLO KVĚTNOVÉ VYDÁNÍ ČASOPISU SOKOL

  Zpravodajsky připomíná oslavy Dne vítězství 8. května, ale také další jubilea některých jednot i výročí 155 let od prvního sokolského […]

 • Žij pohybem

  Dobrý den, opět se ozývám a posílám aktuální informace z víkendu 23. – 24.4.2016. Během víkendu děvčata z oddílu aerobiku […]

 • Závody všestrannosti 2015

  Již od ledna nacvičovali členové družstev všestrannosti sestavy, aby na závodech, které se konaly 25. dubna 2015, mohli dosáhnout co […]

 • Krajské přebory mladších žákyň – Rakovník 2.1.2016

  Věra Franeková, se jako jediná členka oddílu stolního tenisu, vypravila hájit barvy TJ Sokol Poděbrady na Krajské přebory mladších žákyň […]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.