ODDÍL AEROBIKU

Kontakt předsedkyně oddílu: Monika Sobotková 606 822 561,
monika.sobotkova@seznam.cz, www.monika.sobotkova.cz

Trenérky: Pavlína Hlaváčová, Monika Sobotková, Alena Bedrnová , Simona Sluťáková, Marie Marková

Rekreační Aerobik pro děti od 4 do 7 let

Aerobní cvičení pro děti zaměřené na rozvoj základních pohybových schopností a správné držení těla, koordinačních dovedností a formování těla. Děti se naučí základní kroky aerobiku a vnímat hudbu formou zábavných her s pomůckami i bez. Mohou se připravovat na vstup do závodní složky oddílu.

Cvičení je v pátek od 15.00 do 16.00 v malém sále Sokolovny 2.patro .

Gymnastika od 4 do 7 let

Základní gymnastická průprava, obratnost, pružnost, skoková průprava hravou, nenáročnou formou.

Cvičení je ve středu od 15.00 do 16.00 ve velkém nebo mini sále Sokolovny .

Tyto Lekce jsou rekreačního charakteru. Lze chodit jednotlivě nebo na kombinaci obou  a připravovat se na soutěžní aerobik. Všechny děti jsou členy T.J.Sokol Poděbrady oddíl aerobiku. Platí roční členství a oddílové příspěvky podle zařazení do kategorií. Cvičení probíhá v prostorách Sokolovny, Tyršova 26, Poděbrady .

Soutěžní aerobik

Děti od sedmi let s dobrými pohybovými schopnostmi vybrané z hodin rekreačního aerobiku nacvičují podiové skladby, sola nebo minitýmy ve sportovním aerobiku. Zúčastňují se soutěží jednotlivců a kolektivů. Jsou rozděleny do tréninkových skupin podle věku a výkonnosti. Všechny děti jsou členy T.J.Sokol Poděbrady oddíl aerobiku. Platí roční členství a oddílové příspěvky podle zařazení do tréninkových kategorii. Cvičení probíhá v prostorách Sokolovny, Tyršova 26,

Ve školním roce 2016 – 2017 máme 6 závodních týmů.

2x ATS , 3x Fitness Team a 1x Zumba Dance a 5 závodnic ve sportovním aerobiku.