Aerobik

Dětský rekreační aerobik a gymnastika

Aerobní cvičení pro děti zaměřené na rozvoj základních pohybových schopností a správné držení těla, koordinačních dovedností a formování těla. Děti se naučí základní kroky aerobiku a vnímat hudbu formou zábavných her s pomůckami i bez. V každé lekci je zařazena část základní gymnastiky na koberci, air tracku či kladince. Mohou se připravovat na vstup do závodní složky oddílu.

Základy gymnastiky / hvězda, kotrmelec, skoky, ohebnost, síla /

středa od 15.00 do 16.00 ve velkém sále  Sokolovny 2.patro pro děti 4 – 7 let:

trénink vede: Monika Sobotková + asistentka Tereza Pospíšilová

Aerobik hrou – pohybová průprava a hry  s hudbou, základní kroky a technika aerobiku

pátek od 15.00 do 16.00 v malém sále Sokolovny 2.patro pro děti 4 – 7 let

trénink vede :  Monika Sobotková + asistentky Barbora Dvořáková, Nikola Dobrkovská a Tereza Pospíšilová

Závodní aerobik

Děti od šesti let s dobrými pohybovými schopnostmi vybrané většinou z našich hodin rekreačního aerobiku nacvičují podiové skladby, sola nebo minitýmy ve sportovním aerobiku a cvičí soutěžně podle lektora na tzv. master class. Jedná se o výkonnostní sport. Děti reprezentují klub a město na republikových soutěžích jednotlivců a kolektivů.Tréninky podle skupin 3x až 4x týdně, nutné počítat s víkendovými soutěžemi podle rozpisu .  Všechny děti jsou členy TJ Sokol Poděbrady oddíl aerobiku.

Platí roční členství a oddílové příspěvky podle zařazení do tréninkových kategorii.

Cvičení probíhá v prostorách Sokolovny, Tyršova 26, Poděbrady – viz mapka v sekci kontakt a kde nás najdete na úvodní straně.

Pro další informace nebo zařazení dítěte kontaktujte hlavní trenérku M.Sobotkovou 606822561 nebo si prohlédněte stránku

T.J. Sokol Poděbrady oddíl aerobiku kde jsou aktuální akce a fotografie.

Ve školním roce 2023 – 2024 se věnujeme  závodním skupinám :

FITNESS TÝMY, SPORTOVNÍ AEROBIK, CVIČENÍ PODLE LEKTORA  –

Pokud se chcete stát součástí našeho klubu, jako cvičenec či jako trenér,  neváhejte a kontaktujte nás !!!

Trenérky oddílu aerobiku :

Monika Sobotková, Pavlína Hlaváčová, Nela Vohradská, Betty Kárová, Kristýna Žd´árská, Natálie Kratochvílová, Anna Špitálská. Anna Vitoušová