TJ Sokol Poděbrady oddíl aerobiku nabízí

TJ Sokol Poděbrady oddíl aerobiku nabízí ve školním roce 2018 – 2019

AEROBIKOVÁ přípravka pro děti od 4 do 7 let – volná místa

Aerobní cvičení pro děti zaměřené na rozvoj základních pohybových schopností a správné držení těla, koordinačních dovedností a formování těla. Děti se naučí základní kroky aerobiku a vnímat hudbu formou zábavných her s pomůckami i bez. Mohou se připravovat na vstup do závodní složky oddílu.

Cvičení je 1x týdně v pátek od 15.00 do 16.00 v malém sále Sokolovny 2.patro.

GYMNASTICKÁ přípravka od 4 do 7 let – volná místa

Základní gymnastická průprava, obratnost, pružnost, skoková průprava hravou, nenáročnou formou.

Cvičení je 1x týdně ve středu od 15.00 do 16.00 ve velkém sále Sokolovny.

Obě tyto  lekce jsou rekreačního charakteru. Lze chodit jednotlivě nebo v kombinaci  a připravovat se na soutěžní formy aerobiku od 7 let.

AEROBIK pro náctileté od 8 do 15 let  –  volná místa

Aerobik, Zumba, Step aerobik, kondiční posilování a protahování. V případě zájmu se skupina může začít připravovat na vystoupení, soutěže a zařadit do soutěžní formy pódiových skladeb  Zumba – Dance team !

Cvičení je 1x týdně  ve středu od 18 do 19.30 v malém sále Sokolovny.

FITNESS TÝMY, SPORTOVNÍ AEROBIK, CVIČENÍ PODLE LEKTORA – zařazení po domluvě

Výkonnostní sport, vystoupení, soutěže, reprezentace klubu a města na republikových soutěžích, MČR, ME či MS. Tréninky podle skupin 3x až 6x týdně, nutné počítat s víkendovými soutěžemi podle rozpisu .

Všechny děti jsou členy T.J.Sokol Poděbrady .

Platí roční členství a oddílové příspěvky podle zařazení do kategorií.

Cvičení probíhá v prostorách Sokolovny, Tyršova 26, Poděbrady

Pro více informací volejte :  +420 606 822 561 nebo pište na: monika.sobotkova@seznam.cz