Aerobik

Rekreační aerobik :

Aerobní cvičení pro děti zaměřené na rozvoj základních pohybových schopností a správné držení těla, koordinačních dovedností a formování těla. Děti se naučí základní kroky aerobiku a vnímat hudbu formou zábavných her s pomůckami i bez. V každé lekci je zařazena část základní gymnastiky na koberci, air tracku či kladince. Mohou se připravovat na vstup do závodní složky oddílu.

Cvičení je v pátek

od 14 00 do 15.00 v malém sále Sokolovny 2.patro pro děti  6 a více let.

od 15.00 do 16.00 v malém sále Sokolovny 2.patro pro děti 4 – 6 let .

Všechny děti jsou členy TJ Sokol Poděbrady oddíl aerobiku. Platí roční členství a oddílové příspěvky podle zařazení do kategorií.

Cvičení probíhá v prostorách Sokolovny, Tyršova 26, Poděbrady –  viz mapka v sekci kontakt a kde nás najdete na úvodní straně.

Pro další informace kontaktujte M.Sobotkovou tel.606 822 561 nebo si prohlédněte

stránku TJ Sokol Poděbrady oddíl aerobiku , kde jsou aktuální akce a fotografie.

Trenérky :

Monika Sobotková, Adéla Marková

Soutěžní aerobik :

Děti od šesti let s dobrými pohybovými schopnostmi vybrané většinou z našich hodin rekreačního aerobiku nacvičují podiové skladby, sola nebo minitýmy ve sportovním aerobiku a cvičí soutěžně podle lektora na tzv. master class. Jedná se o výkonnostní sport. Děti reprezentují klub a město na republikových soutěžích jednotlivců a kolektivů.Tréninky podle skupin 3x až 6x týdně, nutné počítat s víkendovými soutěžemi podle rozpisu .  Všechny děti jsou členy T.J.Sokol Poděbrady oddíl aerobiku.

Platí roční členství a oddílové příspěvky podle zařazení do tréninkových kategorii.

Cvičení probíhá v prostorách Sokolovny, Tyršova 26, Poděbrady – viz mapka v sekci kontakt a kde nás najdete na úvodní straně.

Pro další informace nebo zařazení dítěte kontaktujte hlavní trenérku M.Sobotkovou 606822561 nebo si prohlédněte stránku

TJ Sokol Poděbrady oddíl aerobiku kde jsou aktuální akce a fotografie.

Ve školním roce 2020 – 2021 se věnujeme  závodním skupinám :

FITNESS TÝMY, SPORTOVNÍ AEROBIK, CVIČENÍ PODLE LEKTORA  –

Pokud se chcete stát součástí našeho klubu, jako cvičenec či jako trenér,  neváhejte a kontaktujte nás !!!

Trenérky:

Monika Sobotková,  Lukáš Novák, Nela Vohradská, Betty Kárová, Kristýna Žd´árská, Natálie Kratochvílová, Anna Vitoušová,  Anna Špitálská

Show
Zahájení oddílových tréninků pro školní rok 2020/2021 jsou:
Sportovní gymnastika od 1.9.2020
Aerobik od 2.9.2020