1.výroční ples k 155.výročí založení Sokolské jednoty v Poděbradech

2018/03/17 Výbor 0

Dobrý den, rádi bychom Vám poslali informaci . 155.výročí založení Sokolské jednoty v Poděbradech místní  zvládli se ctí. Uspořádat 1.výroční ples od konce války se zprvu zdálo jako velká výzva. Všechny oddíly místní jednoty ale spojily své síly a výsledek se více než vydařil. Slavnostního zahájení se sokolským praporem se ujal starosta bratr Radek Smejkal a praporečník Jiří Havlík nejmladší . Od té doby byl taneční parket stále plný. Mezi hosty a na tanečním parketu  se  potkaly i 3 generace sokolíků ,  bývalých  cvičitelů, trenérů i cvičenců.  Stejně tak se v několika vystoupeních vystřídali ti nejmladší s těmi nejvěrnějšími z gardy. Setkání to bylo opravdu povedené a věříme, že založíme novou tradici Sokolských plesů v Poděbradech.

Děkujeme Všem našim příznivcům za účast a  oddílům aerobiku, sportovní gymnastiky a věrné gardy za krásná vystoupení . Velké díky patří  všem dobrovolníkům za pomoc !

Několik fotek z plesu je v příloze.

Monika Sobotková